HSI INFO newsletter 2/2017
INFO NEWSLETTER
Číslo 02 | Březen 2017 
ZAMĚŘENO NA GEOINFORMATIKU
HLAVNÍ TÉMA
ProGIS Mobile je unikátní řešení, které pracuje s daty Pražské energetiky, a.s.  s využitím Esri technologií. Uživatelům nabízí možnost zjišťovat informace o distribuční síti přímo v terénu. Aktuálně probíhají práce na 1. etapě projektu, jejichž výstupem je mobilní aplikace, která nabízí prohlížení dat PRE distribuce, a.s., prostorové a atributové dotazování na prvky sítě, navigaci k vybraným prvkům, proklik na informace o vlastnictví na ČÚZK a mnoho dlaších funkčností.    
Systém AMI lze nyní komfortně používat na mobilním zařízení a to díky responsivnímu designu aplikace. Pro usnadnění a zpřehlednění práce je k dispozici nové rozhraní pro správu dokumentů, moderní vzhled mapového klienta, vylepšená možnost ukládání uživatelských konfigurací formulářů a podrobné zaznamenání historie formulářů.
Od 1. dubna 2017 se zvyšují ceny licencí produktů Bentley. Pro bližší informace a dotazy nejen k cenám nás neváhejte kontaktovat na email pavel.borek@hsi.cz nebo telefonicky na čísle 602 201 539.
Zveme Vás na odbornou konferenci Unicorn College Open s názvem Geoinformatics, která se bude konat v pátek 21. dubna 2017 na Pražské konzervatoři. Věříme, že prožijete den nabitý těmi nejlepšími informacemi o Geoinformatice. Geografické informace jsou všude kolem nás, a navíc je neustále aktivně vytváříme. Stávají se tak nedílnou součástí rozhodování o jakýchkoli činnostech, majících vazbu na prostorovou polohu. Konferenci pořádá Unicorn College ve spolupráci se společnostmi Unicorn, HSI a Bentley Systems.   
Jste stavební inženýři, architekti nebo odborníci zabývající se geoprostorovými daty? Řešíte, jak vylepšit práci na projektech a účinnost svých postupů? Podívejte se, jak by Vám mohlo pomoci řízené prostředí Bentley ProjectWise. Jedná se robustní systém pro řízení a správu projektové dokumentace se zaměřením především na firmy pracující formou projektů s CAD výkresy, ale i dalšími textovými či grafickými dokumenty. Navíc nabízí moderní možnosti on-line komunikace mezi investorem a dodavateli. 
4. - 6. 4.

ŠKOLENÍ
6. 4.      

Seminář Pozemkové úpravy XXII                                    
SEMINÁŘ
21. 4.    

Konference Geoinformatics                                            
KONFERENCE
  HSI, spol. s r. o.
  Člen skupiny Unicorn
  Olšanská 2643/1a
  130 80 Praha 3
  +420 224 809 511
  Tento email je obchodním sdělením společnosti HSI, spol. s r.o.
  Tento email byl odeslán na adresu martina.cemusova@hsi.cz.
  Odesilatelem je HSI, spol. s r.o., info@hsi.cz
  Z odběru se můžete odhlásit.
  tiny image